107 відгуків

Внимание!!!! Уважаемые клиенты, комнания Клеотекс в отпуке с 8.06.2021 по 20.06.2020, заказы и сообщения присланные в этот период будут обработаны позже. С 21.06.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

КлеоТекс магазин текстиля для дома
+380681037108

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14-ти днів, якщо товар вам не підійшла за кольором, розміром і т. д Щоб використовувати цю можливість, будь ласка, переконайтеся що: - товар, не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, бруду і т. д - товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки - збережені всі ярлики і заводське маркування. Доставку Повертається товару оплачує ПОКУПЕЦЬ Заводський брак Якщо ви виявили брак, повідомте нам і не користуйтеся цим товаром.При наявності ідентичного ми обміняємо бракований товар протягом декількох днів або повернемо вам гроші, якщо такого товару не виявиться у наявності. У випадку шлюбу ми візьмемо на себе витрати по доставці товару. Зверніть увагу! Тканини, постільна білизна, подушки, товар відрізаний або підігнаний під замовлення покупця, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ("Закон України Про захист прав споживачів"від 19 березня 1994р. №172) Закон України "Про захист прав споживачів(№3161-IV від 01.12.2005 р

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.